Kullanıcı Sözleşmesi

Bu web sitesini kullanmak, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Onları tam olarak kabul etmiyorsanız, bu siteye girişiniz yetkisiz kabul edilir ve hemen kullanmayı bırakmanız gerekir.
Ekran adınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden siz sorumlusunuz.
Hesabınızı güvende tutmaktan siz sorumlusunuz.
Diğer Sitemiz kullanıcılarını kötüye kullanmamalı, taciz etmemeli, tehdit etmemeli veya gözünü korkutmamalısınız.
Sitemiz hizmetinde gönderdiğiniz, gönderdiğiniz ve görüntülediğiniz verilerden, metinlerden, bilgilerden, ekran adlarından, grafiklerden, fotoğraflardan, profillerden, ses ve video kliplerden, bağlantılardan ("İçerik") siz sorumlusunuz.
Sitemiz ile ilişkili olmadığını ima etmek için Sitemiz'i değiştirmeyin, uyarlamayın veya hacklemeyin ya da başka bir web sitesini değiştirmeyin
Herhangi bir Site  üyesine ("Spam") istenmeyen e-posta oluşturmamalı veya göndermemelisiniz.
Solucanları, virüsleri veya tahrip edici nitelikteki herhangi bir kodu iletmemelisiniz.
Site  kullanımında, bulunduğunuz bölgedeki yasaları ihlal etmemelisiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir).

Bu anlaşmaların herhangi birinin ihlali, Site hesabınızın sonlandırılmasıyla sonuçlanacaktır. Site , bu tür davranış ve içerikleri kendi sitesinde yasaklıyor olsa da, web sitesinde yayınlanan İçerikten Sitenin sorumlu olamayacağını ve yine de bu tür malzemelere maruz kalabileceğinizi ve Site hizmetini kullanmak kendi sorumluluğunuzda olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

Genel Şartlar:
Sitemizin  hizmetini herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.
Bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler Kullanım Şartlarında önemli bir değişiklik oluşturuyorsa, hesabınızda belirtilen tercihe göre sizi internet posta ile bilgilendireceğiz. “Maddi bir değişimi” neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, iyi niyetle ve sağduyu ve makul yargı kullanılarak belirlenir.
Herhangi bir zamanda herhangi bir sebeple herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımız saklıdır.
Kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçeriği içeren İçeriği ve hesapları kaldırma yükümlülüğümüz yoktur, yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, hakaret içeren, hakaret içeren, müstehcen veya başka türlü sakıncalı veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Kullanım Koşullarını ihlal edebileceğiz.
Site  servisi, Sitemizde barındırılan görüntü ve metinlerin dışarıdaki web sitelerine gönderilmesini mümkün kılar. Bu kullanım kabul edilir (ve hatta teşvik edilir!). Ancak, Sitemizde barındırılan verileri görüntüleyen diğer web sitelerindeki sayfaların, Sitemizde geri bir bağlantı vermesi gerekir.
Telif Hakkı (Sizinki Sizindir)
Sitemizin servisine sağladığınız materyal üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı talep etmiyoruz. Profiliniz ve yüklenen malzemeler sizin kalır. Hesabınızı silerek profilinizi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Bu, sistemde sakladığınız tüm metin ve görüntüleri de kaldırır.
Kullanıcıları, yarattıklarını kamuya açık bir şekilde katkıda bulunmaya teşvik eder veya ilerici lisans koşullarını göz önünde bulundururuz.